Apartmány Adršpach
 
 


Apartmán č.1 - přízemí

Tento apartmán č.1 se nachází v přízemí, je to jedna místnost s plně vybavenou kuchyňkou a koupelnou. Vybaven televizí se satelitem i připojením wifi, manželskou postelí a rozkládací pohovkou.

12 Fotek v albu

Apartmán č.2 - podkroví

Apartmán č.2 se nachází v podkroví, je to jedna místnost s plně vybavenou kuchyňkou a koupelnou. Vybaven televizí se satelitem i připojením wifi, manželskou postelí a rozkládací pohovkou. K tomuto apartmánu lze využít samostatnou ložnici pro větší pohodlí a oddělené spaní od dětí.

11 Fotek v albu

Odděléná ložnice - spaní

Tato samostaná ložnice pro dvě osoby se nachází v podkroví. Lze ji využít k apartmánu pro větší pohodlí a oddělené spaní od dětí.

5 Fotek v albu

Penzion

Náš penzion se nachází v rodinném domě ve velice klidné části Adršpachu nedaleko od vstupu do skal. Ubytovat se lze ve 2,3,4,5 a 6lůžkových pokojích. Kapacit objektu je 10osob.

18 Fotek v albu

Vyžití

Tamní příroda je rájem pro příznivce pěších tůr, nabízí mnoho nádherných tras pro cyklisty, můžete si zajezdit na koních, vylézt na vrcholy skal či si vyzkoušet nějaké další adrenalinové aktivity a nebo jen zajít na houby. V zimě je tu teké krásně-v okolí jsou strojově upravované běžecké stopy.

11 Fotek v albu

Okolí

Adršpach a okolí nabízí mnoho zajímavých míst, které můžete navštívit - skalní město Teplické skály, nedalekou stolovou horu Ostaš, Jiráskovy skály se zámečkem Bischofstein, Broumovské stěny, v Polici nad Metují muzeum Merkur a nově papírových modelů atd. V Adršpachu a okolí je další spousta zajímavostí, které musíte vidět.

9 Fotek v albu

Poslední příspěvky v blogu